فرصت رو از دست ندید! تخفیف ده درصدی روی تمامی محصولات لیوزا گالری.
کلیک کن رو این کد تخفیف: 10Darsad
اورسایز

۱۴ روش برای ست کردن تیشرت‌های اورسایز

تیشرت اورسایز لباس محبوب این روزها است و حتما در چالش‌های تیک‌تاکی و در شبکه‌های اجتماعی مختلف، آن را تن اینفلوئنسرها دیده‌اید. تیشرت اورسایز بسیار راحت است و با پوشیدن آن حس آزادی و رهایی دارید. اما مهم است بدانید که آن را با چه لباس‌هایی ست کنید که استایلی زیباتر داشته باشید. در ادامه با دیجی‌استایل همراه باشید تا ۱۴ ایده برای پوشیدن تیشرت اورسایز ببینید و از آن الهام بگیرید.

۱. تیشرت اورسایز با کت

اگر می‌خواهید یک استایل سریع داشته باشید که هم راحت است و هم شیک، می‌توانید تیشرت اورسایز را با کت بپوشید. برای اینکه زیبایی و جذابیت ظاهرتان را حفظ کنید بهتر است از رنگ‌هایی استفاده کنید که تقریبا از یک طیف باشند. مثلا تیشرت سفید را با کت طوسی روشن بپوشید.

می‌توانید تیشرت را داخل شلوار بزنید و یک کمربند هم به شلوارتان اضافه کنید تا ظاهرتان شیک‌تر و رسمی‌تر شود. این استایل را می‌توانید برای رویدادها و موقعیت‌هایی که حالت نیمه‌رسمی دارند انتخاب کنید. این استایل با وجود تیشرت، بسیار راحت و صمیمانه است و اضافه کردن کت، آن را کمی رسمی‌تر می‌کند.

۲. تیشرت‌های آف‌شولدر

تیشرت‌های آف‌شولدر تیشرت‌هایی هستند که یقه‌ی آن‌ها باز است و بخشی از سرشانه، بیرون قرار می‌گیرد. این تیشرت‌ها معمولا گشادند و پایین‌تر از سرشانه قرار می‌گیرند. زنانی که اندامی لاغر دارند می‌توانند بدون نگرانی این استایل را برای خودشان انتخاب کنند. این لباس باعث می‌شود شانه ها و استخوان ترقوه جذاب‌تر به نظر برسند. می‌توانید آن را همراه با کمربند‌های کرستی بپوشید تا اندام شما زیباتر هم به نظر برسد. تنها چیزی که برای پوشیدن تیشرت اورسایز نیاز دارید کمی اعتماد‌به‌نفس است.

۳. تا زدن داخل شلوار

تیشرت اورسایز

یکی از روش‌های جذاب برای پوشیدن تیشرت‌ اورسایز، زدن انتهای تیشرت داخل شلوار است. با این مدل پوشیدن تیشرت، می‌توانید ظاهری راحت و جذاب و در عین حال شیک داشته باشید. برای تا زدن تیشرت داخل شلوار می‌توانید شلوارک یا شلوارهای جین همراه آن بپوشید. این استایل برای روزهایی مناسب است که وقت ندارید برای انتخاب لباس فکر کنید و می‌خواهید در یک موقعیت غیررسمی مثلا گردش با دوستان، لباسی بپوشید.

۴. بالا زدن آستین

یکی از ترندهای رایج موقع پوشیدن تیشرت اورسایز، بالا زدن آستین‌های آن است. چون این مدل تیشرت‌ها گشاد هستند، گاهی پوشیدن آن‌ها باعث می‌شود که ظاهری شلخته و نامرتب پیدا کنید. برای اینکه هم راحتی تیشرت اورسایز را تجربه کنید و هم استایلی زیبا داشته باشید، می‌توانید آستین‌ آن‌ها را تا جایی که دوست دارید بالا بزنید. حتی می‌توانید پایین تیشرت را گره بزنید تا شبیه تاپ کراپ شود؛ این استایل هم غیررسمی است هم شیک.

۵. پوشیدن همراه با کمربند

تیشرت اورسایز

کمربندها یکی از بهترین اکسسوری‌هایی هستند که می‌توانید روی تیشرت اورسایز استفاده کنید. استفاده از کمربند باعث می‌شود که شکل اندام شما بهتر دیده شود و در قسمت کمر، باریک‌تر به نظر برسد. معمولا از کمربندهای بزرگ و مشکی که جلوه‌ی بهتری دارد، روی تیشرت‌های اورسایز استفاده می‌کنند. البته می‌توانید رنگ‌های خاص هم برای آن انتخاب کنید؛ مثلا قرمز. این لباس را می‌توانید برای شب یا روز برای موقعیت‌های غیررسمی انتخاب کنید.

۶. تیشرت اورسایز با شلوارک

یکی از بهترین لباس‌هایی که می‌توانید با تیشرت اورسایز ست کنید و هماهنگی خوبی با هم دارند، انواع شلوارک است. اگر می‌خواهید طبق مد روز لباس بپوشید و در عین حال، ظاهری دوستانه و غیررسمی داشته باشید، تیشرت اورسایز را با شلوارک ست کنید.

برای اینکه ظاهر شما جذاب‌تر شود می‌توانید از شلوارک‌های آبی، مشکی یا جین سفید استفاده کنید. همیشه شلوارک جین بهترین انتخاب برای پوشیدن همراه با تیشرت است. این استایل را می‌توانید برای موقعیت‌های غیررسمی و راحت انتخاب کنید.

۷. گره زدن

گره زدن تیشرت یکی از روش‌های جذاب برای ایجاد کمی تغییر در یک استایل ساده است. البته این استایل کاملا غیررسمی است ولی با یک گره می‌توانید کمی آن را شیک‌تر کنید. تیشرتی که پایین آن را گره زده باشید می‌توانید با دامن، شلوار یا شلوارک جین بپوشید.

بسته به موقعیتی که قرار است در آن حاضر شوید، می‌توانید اکسسوری‌های جذاب هم برای استایل خود انتخاب کنید. مثلا ترکیب تیشرت اورسایز گره زده و شلوار جین یا یک هدبند با رنگ مکمل، یک استایل بی‌نظیر می‌سازد که در عین راحت بودن، بسیار شیک و جذاب است.

۸. تیشرت اورسایز با شلوار پیشبندی

تیشرت اورسایز را می‌توانید بدون هیچ تردیدی با شلوارهای پیشبندی بپوشید و مطمئن باشید که انتخاب خوبی است. این استایل، اسپرت و غیررسمی است و برای موقعیت‌های دوستانه بهترین انتخاب است. شلوارهای پیشبندی جذابیت خاصی دارند. هرچند در کودکی بیشتر از آن استفاده می‌کردیم اما برای بزرگسالی هم انتخاب خوبی هستند و با یک تیشرت اورسایز، ظاهری بسیار جذاب ایجاد می‌کنند.

برای ترکیب رنگ می‌توانید بدون هیچ فکری، تیشرت سفید را با شلوار جین آبی بپوشید. این ظاهر بدون شک توجه همه را جلب می‌کند و در آن راحت خواهید بود. برای تکمیل کردن این استایل می‌توانید از کتانی‌های سفید هم استفاده کنید.

۹. تیشرت اورسایز با دامن جین

تیشرت‌ها از آن دسته لباس‌هایی هستند که بدون هیچ تردیدی می‌توانید آن را با انواع لباس‌های جین بپوشید و خیالتان راحت باشد که استایلی جذاب دارید. تیشرت اورسایز با دامن جین هم بسیار زیبا است و یک استایل راحت و غیررسمی است. این لباس را می‌توانید برای یک دورهمی دوستانه و خانوادگی و حتی یک مهمانی کوچک جشن تولد هم بپوشید. برای اینکه ظاهر شما شیک‌تر و رسمی‌تر شود می‌توانید از یک کمربند هم استفاده کنید. اکسسوری‌هایی مثل عینک آفتابی می‌تواند ظاهر شما را چند برابر جذاب‌تر و شیک‌تر کند.

این استایل را می‌توانید با بوت، کفش‌های کتانی و حتی کفش‌های پاشنه‌دار ست کنید. اما اگر دوست دارید ظاهری زنانه‌تر و ظریف‌تر پیدا کنید، آن را با کفش‌های سبک بالرین بپوشید. این کفش‌ها پاشته ندارند و طراحی ظریف دارند.

۱۰. تیشرت اورسایز با شلوارهای تِرَک

اگر یک استایل کاملا راحت و ورزشی می‌خواهید، شلوارهای ترک را با تیشرت اورسایز بپوشید. این شلوارها نسبتا گشادند و معمولا دمپای آن‌ها جمع می‌شود. در روزهایی که دلتان می‌خواهد لباس‌های واقعا گشاد و راحت بپوشید، این استایل را انتخاب کنید.

این استایل را می‌توانید با عینک آفتابی یا کلاه‌های کپ ست کنید. بهترین گزینه برای کفش مناسب این استایل، کفش‌های کتانی است. از این استایل می‌توانید به‌عنوان یک استایل ورزشی برای ورزش در روزهای خنک‌تر سال هم استفاده کنید.

۱۱. تیشرت روی پیراهن تنگ

یکی از روش‌های استایل کردن تیشرت همراه با پیراهن تنگ است که البته شاید خیلی‌ها این مدل را دوست نداشته باشند. برای جذاب‌تر شدن این استایل می‌توانید یک کت جین هم به استایل خود اضافه کنید. کفش‌های کتانی تخت کامل‌کننده‌ی این استایل راحت و نیمه‌رسمی است.

۱۲. تیشرت با کت چرمی

این استایل، هم‌زمان هم ساده و شکیل است هم نیمه‌رسمی و شیک. این پاییز می‌توانید با خیال راحت این استایل را انتخاب کنید و فقط با تغییر دادن تیشرت یا شلوار، ظاهر خود را تغییر دهید. بد نیست که این استایل را با یک بوت تا زیر زانو همراه کنید و از داشتن یک استایل پاییزی جذاب لذت ببرید. این استایل برای موقعیت‌های غیررسمی مناسب است؛ مثلا گشت‌وگذار در خیابان. بهترین واژه‌ها برای توصیه این استایل این است: راحت، جذاب و شیک.

۱۳. استایل رسمی با تیشرت

تیشرت به‌خصوص اگر اورسایز باشد، برای موقعیت‌های رسمی نیست، اما با چند نکته می‌توانید ظاهر رسمی‌تری به آن بدهید تا شیک‌تر به نظر برسد. کمربند یکی از بهترین روش‌ها برای شیک‌تر و رسمی‌تر کردن استایل با تیشرت اورسایز است. پوشیدن این تیشرت با لباس‌های جین هم می‌تواند کمی جنبه‌ی رسمی‌تری به ظاهر شما بدهد. گره زدن جلوی تیشرت می‌تواند شکل اندام شما را بهتر نشان دهد و از گشادی تیشرت کم کند.

۱۴. پوشیدن به شکل پیراهن

برای روزهایی که وقت کافی برای انتخاب لباس ندارید، خیلی راحت و بی‌دردسر از تیشرت اورسایز به‌عنوان پیراهن استفاده کنید. این استایل بسیار راحت و در عین حال، شیک و مد روز است. همراه با این استایل می‌توانید از کفش‌های کتانی و بوت استفاده کنید. کمربند هم کامل‌کننده‌ی یک استایل شیک است.

سوالات رایج درباره‌ی تیشرت اورسایز

اگر مشتاق شده‌اید تا این لباس راحت و جذاب را امتحان کنید احتمالا چند سوال برایتان ایجاد شده باشد. مثلا:

  • اندازه‌ی تیشرت اورسایز باید چقدر باشد؟

همان‌طور که از اسم تیشرت اورسایز مشخص است، این تیشرت از تیشرت‌های معمولی گشادتر است و قد آن هم بلند است. انتهای تیشرت پایین‌تر از خط کمر قرار می‌گیرد و گاهی تا اواسط ران می‌رسد. این تیشرت باید بزرگتر از حد معمول باشد ولی نه آن‌قدر بزرگ که بدن شما داخل تیشرت گم شود. اگر قصد دارید تیشرت اورسایز بخرید، بهتر است که اندازه‌ی دو تا سه سایز بزرگتر از اندازه‌ی تیشرت‌های معمولی شما باشد.

  • آیا تیشرت اورسایز ظاهر خوبی دارد؟

تیشرت اورسایز لباس راحتی است ولی اگر دنبال ظاهر زیبا هستید، به نحوه‌ی ست کردن شما بستگی دارد. با روش‌هایی که بالاتر گفتیم می‌توانید استایلی زیباتر و شیک‌تر با این مدل تیشرت داشته باشید.

  • آیا تیشرت اورسایز باعث می‌شود که چاق‌تر به نظر برسیم؟

بله. لباس‌های گشاد باعث می‌شوند که اندام شما بزرگ‌تر به نظر برسد. این ویژگی برای کسانی که دوست دارند چاق‌تر دیده شوند مفید است. اگر دوست ندارید چاق‌تر دیده شوید، می‌توانید از روش‌هایی برای تنگ‌تر کردن تیشرت استفاده کنید. مثلا آن را داخل شلوار یا دامن بزنید که خط کمر شما دیده شود یا از یک کمربند روی تیشرت استفاده کنید. با این روش، قسمت میان‌تنه‌ی لباس تنگ‌تر می‌شود و لاغرتر دیده می‌شوید.

منبع:‌ Stylecraze

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!